Slimunox: nowoczesny i naturalny preparat odchudzający

To jeden z najbardziej popularnych preparatów na odchudzanie, którego skład został oparty na innowacyjnej formule uwzględniającej tylko i wyłącznie naturalne substancje. Slimunox nie należy do kategorii „cudownych preparatów”, jakich wiele na rynku. Jest to najwyższej jakości suplement diety o starannie opracowanym składzie mającym na celu możliwie jak największą intensyfikację procesów spalania tkanki tłuszczowej. To stworzona w toku badań naukowych, doskonale wyważona receptura, której poszczególne składniki wzajemnie wspierają i uzupełniają swoje działanie, umożliwiając tym samym osiągnięcie znacznie lepszych efektów.

Slimunox- skład preparatu

Camellia Sinensis – ekstrakt z zielonej herbaty, który z jednej strony stanowi naturalne źródło kofeiny, czyli jednej z najważniejszych substancji wspierających spalanie tkanki tłuszczowej. Z drugiej zaś zawiera spore ilości niezwykle cennych polifenoli, czyli naturalnych substancji regulujących i stymulujących pracę układu krążenia.

Paulina Cupana – czyli Yerba Mate to potężne źródło kofeiny oraz cennych przeciwutleniaczy. Kofeina pochodząca z Yerba Mate odznacza się jednak odmiennymi właściwościami niż tak, jaką możemy znaleźć w kawie lub napojach energetycznych. Liczne badania naukowe dowodzą, że kofeina zawarta w Yerba Mate działa na energetyzująco i odświeżająco na cały organizm (nie tylko na układ nerwowy), jednocześnie nie powodując efektów ubocznych w postaci rozdrażnienia lub odwodnienia.

Piper Nigrum – ekstrakt z piperyny, czyli substancji odpowiadającej w dużej mierze za stymulację wydzielania soków żolądkowych a także enzymów trawiennych trzustki. Dzięki temu, piperyna istotnie wspiera procesy metaboliczne, przeciwdziałając tym samym między innymi przetwarzania pokarmu w tkankę tłuszczową.

Wyciąg z Curcuma Long – czyli po prostu kurkuma. Ta niedoceniana w dzisiejszych czasach substancja  wspiera pracę pęcherzyka żółciowego, odciążając jednocześnie wątrobę i przyczniając się tym samym do efektywniejszego trawienia pokarmów.

Paraguayan Holly – ekstrakt z rośliny Paraguayan Holly to bogate źródło takich substancji, jak piperyna oraz biotyna. Wspiera i wzmacnia działanie pozostałych składników preparatu, a także sprawia, że podczas jedzenia prędzej osiągniemy uczucie sytości.

Slimunox: działanie preparatu

To zaawansowany preparat odchudzający, którego działanie polega na intensywnym a jednocześnie w pełni naturalnym stymulowaniu procesów spalania tkanki tłuszczowej. Z jednej strony możemy liczyć na miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej.  Z drugiej zaś  na usprawnienie pracy układy pokarmowego. To nie wszystko. Zwartość takich substancji jak kofeina czy zielona herbata  gwarantuje sprawny przebieg procesu odchudzania, bez efektu wyczerpania sił witalnych organizmu.

Slimunox: skutki uboczne i przeciwskazania

Stosowanie preparatu Slimunox nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu mogą być problemy z układem krążenia, zwłaszcza nadciśnienie. W takim wypadku przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem.

Slimunox: cena, gdzie kupić?

Preparat Slimunox można kupić w aptekach, niektórych sklepach z suplementami diety a także na oficjalnej stronie producenta produktu. Cena jednego opakowania(60 tabletek) wynosi 159 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *