Tabletki na odchudzanie Calominal. Najważniejsze informacje

Calominal to wyrób medyczny przeznaczony dla osób z nadwagą, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zmniejsza wchłanialność cukru oraz tłuszczów zawartych w pożywieniu, redukując tym samym kaloryczność potraw. 

Działanie preparatu Calominal

Jak już wspomniano powyżej Calominal to wyrób medyczny. Jest bardzo dobrym źródłem chitozanu – substancji wykazującej zdolność wiązania  szkodliwych tłuszczów trans zawartych w pożywieniu. Zapobiegając jednocześnie ich nadmiernemu przedostawaniu się do organizmu.
Dzięki czemu zostaje zatrzymany proces tycia.

Wskazania do stosowania preparatu Calominal

 Zaleca się stosowanie preparatu Calominal przy wspomaganiu leczenia nadwagi, stabilizowaniu i kontrolowaniu masy ciała człowieka oraz w celu redukcji wysokiego poziomu cholesterolu.

Przeciwwskazania

  • Wyrobu medycznego Calominal należy unikać wówczas, gdy występuje nadwrażliwość (alergia) na substancje składowe produktu.
  • Nie wolno stosować go również ze środkami lipofilowymi, na przykład tabletkami antykoncepcyjnymi, czy też przyjmowanymi doustnie witaminami A D E i K oraz z niektórymi antybiotykami.
  • Nie wolno podawać preparatu dzieciom oraz osobom, których wskaźnik  BMI jest niższy niż 18,5.  Ważnym przeciwwskazaniem jest również ciąża! 
  • Osoby powyżej 80 roku życia nie powinny odchudzać się bez konsultacji tego produktu z lekarzem. 

Calominal Jak stosować preparat?

Aby efekty redukcji masy ciała były widoczne, należy stosować preparat w ilości czterech tabletek na dobę. Tabletki Calominal najlepiej brać bezpośrednio przed w lub w trakcie posiłku,  jednocześnie  pamiętając o piciu odpowiedniej ilości wody! Minimum 2 litry dziennie!

Opinie o preparacie Calominal

Calominal zbiera zwykle dość przychylne opinie. W internecie można przeczytać komentarze, w których  konsumenci zachwycają się działaniem tego preparatu. Początkowo zwykle podchodzą do tematu z dużą rezerwą, jednak po kilku bądź kilkunastu dniach stosowania i eksperymentowania z Calominalem, dochodzą do wniosku że środek ten naprawdę jest skuteczny. Ludzie, którzy przeszli już dietę odchudzającą ze środkiem wspomagającym odchudzanie Calominal twierdzą, że najlepsze efekty osiąga się przy połączeniu diety, ćwiczeń i omawianego tu wyrobu medycznego!

Gdzie kupić preparat Calominal?

Wyrób medyczny Calominal sprzedawany jest głównie w aptekach. Niekiedy można go znaleźć również w sklepach ze zdrową żywnością czy na Allergo.  Preparat jest ogólnodostępny i nie trzeba posiadać na niego recepty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *